Звернення № 7227

#7227 створено 26 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Соборності, 106/1, Боярка, Київська обл., Україна, 08150
Координати сміттєзвалища: 50.332167489131, 30.271867860574
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Грудня 2019

В РОБОТІ

Просимо вжити заходів щодо ліквідації стихійного неконтрольованого сміттєзвалища!!

26.11.2019, 09:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.11.2019, 09:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.11.2019, 17:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні