Звернення № 7218

#7218 створено 19 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: на вимогу, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69061
Координати сміттєзвалища: 47.852945062654, 35.20580984652
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Грудня 2019

В РОБОТІ

Несанкціоноване сміттєзвалище вздовж вулиці 8 Березня. Від вулиці І.Сікорського до готельного комплексу Золота Арка. Не прибирається сміття уже протягом року. Його стає все більше, особливо в районі високовольтній лінії. Люди вважають, що це місце для викиду сміття. Не реагують на зауваження. Це дорога,яка з’єднує Зелений Яр та ДД, узбіччя завалено сміттям. Масштаби сміттєзвалища дійсно вражають. Очікуємо на ваше реагування.

19.11.2019, 10:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.11.2019, 10:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.11.2019, 08:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2019, 10:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

11.12.2019, 13:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь