Звернення № 7212

#7212 створено 19 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Польова, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.958138, 35.457922
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Грудня 2019

В РОБОТІ

По дорозі на село Зелене, де сходяться вулиці Східна і Польова, вліво є ґрунтова дорога вздовж балки, там зробили звалище.

19.11.2019, 15:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.11.2019, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.11.2019, 08:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.12.2019, 14:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь