Звернення № 7199

#7199 створено 18 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Літки, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.704508, 30.788075
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2019

ВИКОНАНО

В лесу возле Леток выбросили кучу одежды. Похоже на нереализованный секонд. Уже три недели....

18.11.2019, 10:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2019, 10:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2019, 16:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2019, 15:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 18.11.2019 № К 44.4672.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Коваленка А.П. від 16.11.2019 № 7199-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.704508, 30.788075 та повідомляє.
Листом від 27.11.2019 № 2877/01-15 Броварська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.11.2019, 19:22 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую за оперативнicть.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником