Звернення № 7198

#7198 створено 18 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Дружби, 1, Нижній Вербіж, Івано-Франківська область, Україна, 78218
Координати сміттєзвалища: 48.521256596056, 25.016240626082
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2019

В РОБОТІ

Вітаю, Я отримала повідомлення від голови Низьковербізької ОТГпро те, що попереднє моє звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища було задоволено. Прийшовши на місце, щоб перевірити діяльність, виявила, що на вказаному місці таки немає смвттєзвалища, але за метрів від попереднього закопане інше сміттєзвалище із пляшками, пластиком, якого не було раніше. Прошу вирішити цю ситуацію і надіслати звіт не паперовим листом, а на мейл із фотографією виконаних робіт.
Дякую

18.11.2019, 10:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2019, 10:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця