Звернення № 7191

#7191 створено 15 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Верхнє Синьовидне, Львівська область, Україна, 82614
Координати сміттєзвалища: 49.100430356619, 23.584370434219
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2019

В РОБОТІ

Львівська обл. Сколівський р-н. смт.Верхнє Синьовидне, вул. О.Кобилянської. Мешканці вул. О.Кобилянської , смт. Верхнє Синьовидне, звертаються до Державної екологічної інпекції в Львівській області, з проханням про прийняття мір ,стосовно ліквідації та перенесення стихійного сміттєзвалища. Селищна рада встановила смітникові баки на вул. О.Кобилянської без згоди її мешканців. Сьогодні на даному місці утворилося справжнє сміттєзвалище. Сміття не вивозять, спалюють на місці (аргументують що дорого). Мешканці неодноразово звертались до органів місцевого самоврядування про перенесення даних смітників в інше місце (всі звернення ігноруються). Так як вони розміщені з порушенням всіх санітарно епідеміологічних норм (розміщення на проїжджій та пішохідній частині дороги, відсутня огорожа та бетонна основа). Таким чином, сворюється пряма загроза життю та здоров”ю мешканців.

15.11.2019, 09:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2019, 09:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.11.2019, 14:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2019, 14:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 28.11.2019 №02/09-1795 Сколівської РДА Львівської області щодо ліквідацяії стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь