Звернення № 7190

#7190 створено 15 Листопада 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чайковського, 53, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.873242801791, 36.289992928505
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сподіваюсь на Вашу допомогу з проблемою сміттєзвалища на центральному кладовищі. Сміттєзвалища є по усьому периметру кладовища. Адміністрація не втручається, більш того, сприяє вандалізму з боку безхатьків, які збирають пластикові квіти, вінки тощо та опалюють їх з метою отримання металу. Цей процес становить загрозу і здоров’ю людей і пожежній безпеці, бо кладовище знаходиться у лісі. Пожарища знищують хрести та інше. Люди скаржаться, але марно.
Особисто з кількома мешканцями, які так само сподіваються на вашу допомогу, навесні цього року організували вивоз сміттєзвалища за власний рахунок, після скарг до місцевої сільради були встановленні баки для збирання сміття, але ці баки простояли кілька тижнів і змінили своє місцезнаходження (на місцевий кар’єр).
Прошу вашої уваги до цієї нагальної проблеми та сподіваюсь на допомогу.

15.11.2019, 09:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2019, 09:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.11.2019, 11:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.11.2019, 11:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Безлюдівської селищної ради, Харківської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.11.2019, 14:18 Спростування виконання Заявником.

Увы!

Статус: Відхилено Заявником