Звернення № 7184

#7184 створено 15 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Велика Кільцева дорога, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.522003, 30.4121
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2019

В РОБОТІ

звалище будIвельного смIття

15.11.2019, 11:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2019, 11:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця