Звернення № 7181

#7181 створено 15 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Короленка, 27, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.865447, 33.487594
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2019

В РОБОТІ

Месяцами не вывозят ветки!

15.11.2019, 12:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2019, 12:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.11.2019, 13:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.11.2019, 14:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду Ваших звернень від 31.10.2019 № 7082 та від 14.11.2019 № 7181 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: вул. Короленка, 27, м. Шостка, Сумська область за координатами 51.865447, 33.487594, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Шосткинської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Шосткинської міської ради зазначене у зверненнях стихійне сміттєзвалище відсутнє, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь