Звернення № 7173

#7173 створено 13 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця 49-ї Гвардійської Дивізії, 18-А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.668775920429, 32.621229887009
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Грудня 2019

НЕ ВИКОНАНО

За магазином ”Мясная линия” в зелёной зоне - постоянная свалка бытового и строительного мусора

13.11.2019, 11:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.11.2019, 11:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.11.2019, 14:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.12.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено