Звернення № 7172

#7172 створено 13 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Козелецька, 12, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.45575292101, 30.416007041877
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 13 Грудня 2019

НЕ ВИКОНАНО

За адресою м. Київ, вулиця Козелецька 12 на узбіччі вздовж проїзджої частини знаходиться стихійне сміттєзвалище, як побутового так і великогабаритного сміття, в тому числі автошини. Прошу прибрати стихійне сміттєзвалище, а також
надати строки його усунення, відповідно до законодавства України.
Відповідь прошу надати на електронну адресу ykroshka23@gmail.com.

13.11.2019, 11:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.11.2019, 11:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.12.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено