Звернення № 7169

#7169 створено 13 Листопада 2019

6

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н16, Легедзине, Черкаська область, Україна, 20435
Координати сміттєзвалища: 48.792626257512, 30.51228756085
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Грудня 2019

В РОБОТІ

на фото результат бездіяльності сільського голови Гульченка С.П.

13.11.2019, 17:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.11.2019, 17:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2019, 09:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.12.2019, 10:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, управлінню екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, Головному управлінню Держгеокадастру у області, Державній екологічній інспекції Центрального округу. Також копію звернення було направлено направлено виконавчому комітету Тальнівської міської ради для вжиття заходів в межах повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.12.2019, 10:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Фото території додається


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника