Звернення № 7165

#7165 створено 12 Листопада 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: в'їзд Стадіонний, 6, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.873974, 36.298982
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2019

В РОБОТІ

неоднократно обращались в поселковый совет с требованием ликвидировать свалку.ответа нету

12.11.2019, 12:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2019, 12:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.11.2019, 12:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.11.2019, 12:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Безлюдівської селищної ради Харківського району, Харківської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника