Звернення № 7162

#7162 створено 12 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Єреванська вулиця, 21, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.437796862721, 30.461424663663
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Згідно з Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища»;
Законом України: «Про відходи»;
ПКМУ від 3.08.1999 р. №1218 «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів» (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №1518 ( 1518-2002-п ) від 11.10.2002 та КМ №289 від 11.04.2012 р.);
ДСанПіН 2.2.7.029-99 «Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення»;
Державним класифікатором відходів України ДК 005-96;
ГОСТом 21046 -86 «Нафтопродукти відпрацьовані. Загальні технічні умови»,
шини – це токсічний матеріал, якому заборонено знаходитись біля житлових будинків та на клумбах.
Тому прошу прибрати та передати на переробку шини, які знаходяться за адресою Єреванська, 21 (фото надаю), а також надати фото виконаних робіт. Прошу також надати фотодоказ того, що шини відвезені саме до пункту зношених шин, а не просто перекладені в інше місце. Без фотодоказу звернення не буде закрито як виконане.

12.11.2019, 16:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2019, 16:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.12.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено