Звернення № 7155

#7155 створено 11 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Йосипа Сліпого, Червоноград, Львівська область, Україна, 80100
Координати сміттєзвалища: 50.373363140287, 24.221589937806
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Грудня 2019

В РОБОТІ

У м.Червонограді Львівської області по вул..Й.Сліпого на лівому березі русла ріки Солокія, коло мосту у порушенні законних вимог ч.2 ст.87 (Водоохоронні зони) та ст.88 88 (Прибережні захисні смуги) Водного Кодексу України функціонують:-стихійне сміттєзвалище із твердими та сипучими побутовими відходами та контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів розташовані у межах 25-ти метрової водоохоронної захисної зони ріки Солокія куди скидаються і завозяться та згортаються у русло ріки Солокія тракторами КП «Комунальник» ТПВ (що підтверджується фотографіями за 31.05.2019 та клопотанням від 22.04.2019 №675, доповненням до клопотання від 02.05.2019 №716,скаргою від 10.06.2019 №Щ-343, трьома запитами на отримання публічної інформації від 23.09.2019 №І-О-320, від 04.10.2019 №І-О-344, від 15.10.2019 №О-351) на які надані Остапику В.А. тільки формальні відписки та по даний час не прийнято жодних мір до порушників забруднення водних ресурсів ріки Солокія через дії та бездіяльність Червоноградського міського голови А.Залівського та його першого заступника Д.Балко, які разом із виконавчим комітетом відповідають за додержанням на ввіреній їм території громади м.Червонограда режиму використання водних ресурсів та за охороною навколишнього природного середовища, яке вони дозволяють засмічувати.
На скаргу Остапика В.А. від 10.10.2019 директору департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА п.Гречанику Р.М. за підписом начальника інспекції М,Маланич виконавець Юрій Верескун надав лише відписку від 01.11.2019 №03-5060 у якій є протизаконно зазначена завідомо неправдива інформація, що нібито вищезазначене сміттєзвалище розташоване «поряд сміттєзвалища», а не у межах 25-ти метрової водоохоронної захисної зони, який ще повідомив, що «Згідно надісланого листа №3/23-8864/2-4 від 30.10.2019 Червоноградська міська рада повідомляє про те, що стихійного сміттєзвалища за вказаною в скарзі адресою немає», що не відповідає дійсності і також являється завідомо неправдивою інформацією. Тому Остапик В.А. вимушений був повторно звертатися із скаргою (повторною) від 06.10.2019 до директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА п. Гречаника Р.М., який пообіцяв прийняти міри до порушників та порадив подати на електронну мапу сміттєзвалищ Мінприроди України не

11.11.2019, 14:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.11.2019, 14:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.11.2019, 09:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2019, 09:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів ЛЬвівської облдержадміністрації надає лист всід 26.11.2019 №77-804/0/19 Червоноргадської міської ради Львівської області щодо ліквідації сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь