Звернення № 7152

#7152 створено 11 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Ясногородка, Київська обл., Україна, 07324
Координати сміттєзвалища: 50.847847724561, 30.378315746784
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Грудня 2019

ВИКОНАНО

Стихійне сміттєве звалище,

11.11.2019, 14:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.11.2019, 14:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2019, 12:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.11.2019, 11:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.11.2019 № П 44.4593.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Печонкіної О.В. від 10.11.2019 № 7152-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.847847724561, 30.378315746784 та повідомляє.
Листом від 22.11.2019 № 01-1002 Державне підприємство «Димерське лісове господарство» повідомило, що відповідно до вказаних у зверненні координат було встановлено, що несанкціоноване сміттєзвалище знаходиться у кварталі 56 виділ 12 Ясногородського лісництва ДП « Димерське лісове господарство».
Лісгоспом прийнято міри по ліквідації вище зазначеного сміттєзвалища, на даний час воно ліквідоване


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.11.2019, 07:15 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником