Звернення № 7142

#7142 створено 11 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Благовісна, 455/1, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000
Координати сміттєзвалища: 49.4241, 32.08789
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Грудня 2019

ВИКОНАНО

Весь город так завален

11.11.2019, 16:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.11.2019, 16:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.12.2019, 16:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.12.2019, 16:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області, Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній екологічній інспекції Центрального округу. Також копію звернення було направленовиконавчому комітету Черкаської міської ради для вжиття заходів в межах повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.12.2019, 20:00 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником