Звернення № 7139

#7139 створено 8 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М06, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.559062128752, 27.772223129869
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Грудня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня
Виявлено сміттєзвалище за вказаними координатами.

08.11.2019, 13:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.11.2019, 13:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.11.2019, 09:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.11.2019, 11:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 08.11.2019 за № 7139 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться поблизу села Марушівка за наступними координатами: 50.559062128752, 27.772223129869.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому Ваше звернення направлено до Новоград-Волинської РДА, Брониківської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь