Звернення № 7137

#7137 створено 7 Листопада 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.721505371267, 24.007862303406
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Грудня 2019

В РОБОТІ

6 листопада сотні ртутних ламп викинуто в лісі неподалік с.Липники (в напрямку дачних ділянок)!

07.11.2019, 13:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.11.2019, 13:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.11.2019, 16:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.11.2019, 16:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінісрації надає лист від 14.11.2019 №2521 Солонківської с/р Пустомитівського району Львівської області щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь