Звернення № 7135

#7135 створено 7 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0514, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.92596230679, 37.765983380377
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Грудня 2019

В РОБОТІ

Сміттєзвалище в лісосмузі, вздовж південного паркану ДОЦ ”Берізка”. Переважно будівельне сміття, шматки асфальту і пластик, яке замість цивілізованого вивезення вигрібається технікою з території ДОЦ в ліс. Взагалі, ділянка лісу вздовж паркану ДОЦ ”Берізка” досить засмічена різноманітними побутовими відходами. Окрім шкоди навколишньому середовищу, сусідство оздоровчого центру зі сміттєзвалищем несе загрозу здоров’ю відпочиваючих в ньому дітей.

07.11.2019, 13:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.11.2019, 13:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2019, 16:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.11.2019, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Ваше звернення опрацьовано. Відповідно до ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" звернення направлено за належністю на розгляд до Лиманської міської ради. Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь