Звернення № 7131

#7131 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Площа Перемоги, 3, Костянтинівка, Донецька область, Україна, 85100
Координати сміттєзвалища: 48.51486, 37.688769
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

ВИКОНАНО

Між будинками і гаражами

06.11.2019, 15:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 15:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.11.2019, 11:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.11.2019, 11:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Ваше звернення опрацьовано. Відповідно до ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" звернення направлено за належністю на розгляд до Костянтинівської міської ради. Про результати розгляду звернення Вас буде додатково поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.11.2019, 15:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Костянтинівської міської ради (додається), несанкціоноване сміттєзвалище за зазначеною у зверненні адресою, не виявлено. Несанкціоноване сміттєзвалище виявлено по вул. Глинки, 1. Роботи з його ліквідації планується виконати до 24.11.2019.За результатами остаточного вирішення питання Вас буде поінформовано.

Статус: Надано відповідь

27.11.2019, 12:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За додатковою інформацією від Костянтинівської міської ради (додається), виконання робіт з ліквідації виявленого несанкціонованого сміттєзвалища по вул.Глинки, 1, відтерміновано до 01.12.2019.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.11.2019, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Костянтинівської міської ради (додається), несанкціоноване сміттєзвалище по вул. Глинки, 1, станом на 28.11.2019 КП «Комунтранс» ліквідовано у повному обсязі. Фото додаються.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.12.2019, 11:57 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником