Звернення № 7130

#7130 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: пров. Парковий, Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.27171, 30.30504
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

сміттєзвалище біля водойми

06.11.2019, 15:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 15:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2019, 12:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.12.2019, 09:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 06.11.2019 № І 07.4532.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Ібрагімова А.Г. від 06.11.2019 № 7130-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.27171, 30.30504 та повідомляє.
Листом від 29.11.2019 № 1067/02-22 Глевахівська селищна рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться в межах населеного пункту. На дане звернення дано розпорядження КП «Добробут» Глевахівської селищної ради про ліквідацію стихійного сміттєзвалища до 05.12.2019.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника