Звернення № 7127

#7127 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н12, 4, Охтирка, Сумська область, Україна, 42700
Координати сміттєзвалища: 50.310007800226, 34.893979169365
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

2-3 недели назад электрики срезали ветки, мешающие проводам. Всё это добро не было убрано, а было свалено между тротуаром и проезжей частью вдоль всего дома (!!!). К удивлению, видимо, ни о какой договоренности с Управлением ЖКХ Ахтырки об уборке не было, поскольку до сих пор этот ужас не убран. По теории разбитых окон он уже начинает собирать разный мусор.
Адрес: г. Ахтырка, ул. Сумская, дом 3.

06.11.2019, 16:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.11.2019, 08:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.11.2019, 14:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду Вашого звернення від 05.11.2019 № 7127 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території міста Охтирка за координатами 50.310007800226, 34.893979169365 повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Охтирської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради станом на 20.11.2019 стихійне сміттєзвалище відсутнє, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь