Звернення № 7124

#7124 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.372497792932, 22.822874445792
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

Прошу відреагувати на моє звернення. Зупинка в смітті. Це не нормально.

06.11.2019, 16:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.11.2019, 09:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.12.2019, 15:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 28.11.2019 № 2035/03-01

Статус: Надано відповідь

04.12.2019, 15:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 28.11.2019 № 2034/03-01

Статус: Надано відповідь

23.01.2020, 09:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист державної екологічної інспекції у Закарпатській області 23.12.2019 № 2882

Статус: Надано відповідь

23.01.2020, 09:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 14.01.2020 № 78/03-01

Статус: Надано відповідь