Звернення № 7122

#7122 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Караваєвi Дачі, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.43882, 30.448957
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

сміттєзвалище під мостом з.ст. Караваєві дачі

06.11.2019, 16:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця