Звернення № 7121

#7121 створено 6 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Вишгород, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.589999839292, 30.489850318627
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

ВИКОНАНО

Будівельне сміття

06.11.2019, 16:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2019, 12:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.11.2019, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 06.11.2019 № П 44.4529.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Пастушенко М.А. від 05.11.2019 № 7121-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами: 50.589999839292, 30.489850318627 та повідомляє.
Вишгородська міська рада повідомила, що за вказаними координатами стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.11.2019, 16:54 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником