Звернення № 7120

#7120 створено 6 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.912314939851, 37.763170078397
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

Ділянка лісового масиву в межах НПП ”Святі Гори” вздовж річки Сіверський Донець (позначено на скріні мапи) дуже забруднена сміттям, переважно пластик і скло. Сміття залишене відпочиваючими, а також, можливо, сусідніми базами відпочинку. Прибирання в цій зоні останніми роками не проводилося, кількість пластику щороку зростає. Ситуація небезпечна ще й тим, що вказана ділянка у разі весняного паводку буде затоплена і пластик може потрапити в русло р. С. Донець

06.11.2019, 16:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.11.2019, 11:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.11.2019, 11:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Ваше звернення опрацьовано. Відповідно до ст. 7 Закону України "Про звернення громадян" звернення направлено за належністю на розгляд до Лиманської міської ради. Про результати розгляду звернення Вас буде додатково поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь