Звернення № 7119

#7119 створено 6 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Віталія Шума, 4, Чорноморськ, Одеська область, Україна, 68000
Координати сміттєзвалища: 46.298478614919, 30.639276579022
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2019

В РОБОТІ

04.11.2019 року по вул. Парусна,18 в м. Чорноморськ, Одеської області, влаштовуючи благоустрій біля новобудови, будівельники вивозили сміття (побутове та будівельне) на стихійне звалище . Це створює, антисанітарний стан, шкідливі умови для проживання, мешканців новобудови. навколо поле, яке обдувається з усіх боків, сміття потужними вітрами розноситься по всьому місту. Прошу притягнути винних осіб до відповідальності.

06.11.2019, 16:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2019, 16:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця