Звернення № 7118

#7118 створено 4 Листопада 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Джерело, вулиця Санаторна, 9, Житомир, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.266157628506, 28.618996180594
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2019

В РОБОТІ

Звертаюсь до Вас від свого імені та від імені багатьох небайдужих житомирян з приводу систематичного забруднення будівельним сміттям території лісосмуги, що межує із Свято-Анастасіївським жіночим монастирем, за адресою: м. Житомир, вул. Соснова, 13А.
Протягом останніх декількох років будівельники, які ремонтують приміщення вказаного монастиря засмічують будівельним сміттям прилеглу до монастиря територію, чим порушують благоустрій та забруднюють екологію міста.
Особисті звернення до вказаних будівельників та їх керівництва жодного результату не дало.
Право громадян на безпечне для життя і здоров’я довкілля належить до основних (фундаментальних), природних прав і закріплене в ст. 50 Конституції України. Разом з тим, у статті 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» йдеться про безпечне для життя та здоров’я навколишнє природне середовище, поряд із цим зазначене право міститься у міжнародних правових актах.
Відповідно до пункту «Ї» ч. 1 ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», місцеві ради несуть відповідальність за стан навколишнього природного середовища на своїй території і в межах своєї компетенції здійснюють контроль за додержанням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.
Враховуючи вищевикладене, прошу Вас вжитих всіх можливих заходів з метою припинення систематичного забруднення будівельним сміттям території лісосмуги, що межує із Свято-Анастасіївським жіночим монастирем, за адресою: м. Житомир, вул. Соснова, 13А. Про вжиті заходи прошу Вас повідомити мене в письмовому вигляді, у визначені законодавством строки, за адресою мого проживання, яка вказана вище.

04.11.2019, 11:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2019, 11:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.11.2019, 11:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.11.2019, 17:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 04.11.2019 за № 7118 отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в лісосмузі що межує із Свято-Анастасієвським жіночими монастирем за адресою: вул. Санаторна, 9, м. Житомир, за наступними координатами: 50.266157628506, 28.618996180594 та інформує.
Згідно з ст. 33 Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини.
Таким чином, Ваше звернення направлено до Української православної церкви «Житомирська Єпархія», Свято-Анастасіївського Ставропігійного жіночого монастиря, ДП «Житомирській лісгосп» та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.11.2019, 14:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 04.11.2019 за № 7118 отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в лісосмузі що межує із Свято-Анастасієвським жіночим монастирем за адресою: вул. Санаторна, 9, м. Житомир, за наступними координатами: 50.266157628506, 28.618996180594 та інформує.
Відповідно до листа Державної екологічної інспекції Поліського округу від 12.11.2019 за № 4247/2/3-07 згідно інформації Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку Релігійній організації «Свято-Анастасіївський ставропігійний жіночий монастир Української православної церкви» на праві постійного користування належить земельна ділянка загальною площею 2,0102 га з кадастровим номером 1822083000:06:000:0116.
З метою дотримання вимог нормативно-правових актів Державною екологічною інспекцією Поліського округу надано вимогу ліквідувати несанкціоноване звалище будівельних відходів по вул. Соснова, 13-а, в м. Житомир і про результати розгляду та вжиті заходи повідомити Державної екологічної інспекції Поліського округу та управління екології до 25.11.2019.
Станом на 26.11.2019 відповіді про ліквідацію вищезгаданого сміттєзвалища до управління екології не надходило, тому Ваше звернення повторно направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь