Звернення № 7108

#7108 створено 3 Листопада 2019

16

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Софії Русової, 7Г, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387660327201, 30.631109755486
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 3 Грудня 2019

В РОБОТІ

На території незавершеного будівництва ЖМ ”Патріотика”, поблизу будинку, розміщеного за адресою вул. Софії Русової, 7-г влаштоване стихійне сміттєзвалище, до якого систематично звозять відходи.

03.11.2019, 17:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.11.2019, 17:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця