Звернення № 7101

#7101 створено 3 Листопада 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.964492, 23.952328
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Грудня 2019

В РОБОТІ

Сміття викидають регулярно, біля самої річки Тиса. Сміття знаходиться на самому кордоні з Ромунією. Влада не реагує.

03.11.2019, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.11.2019, 17:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.11.2019, 09:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.12.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

04.12.2019, 16:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 14.11.2019 № 1904/03-01

Статус: Надано відповідь

04.12.2019, 16:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 14.11.2019 № 1913/03-01

Статус: Надано відповідь

04.12.2019, 16:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 19.11.2019 Ю-075/03-01

Статус: Надано відповідь