Звернення № 7070

#7070 створено 28 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Косівська Поляна, Закарпатська область, Україна, 90621
Координати сміттєзвалища: 48.006761, 24.111565
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

В РОБОТІ

Сміття викидають та спалюють щоденно, місцева влада не реагує взагалі.

28.10.2019, 11:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 11:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.11.2019, 09:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

04.12.2019, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 14.11.2019 № 1909/03-01

Статус: Надано відповідь

04.12.2019, 16:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 14.11.2019 № 1913/03-03

Статус: Надано відповідь

04.12.2019, 16:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 19.11.2019 № Ю-075/03-01

Статус: Надано відповідь