Звернення № 7062

#7062 створено 28 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Р 70, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.417722034396, 30.597358345985
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

В РОБОТІ

Зупинка біля Гребного каналу не прибирається. Просто завалена сміттям з усіх боків і всередині.

28.10.2019, 14:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 14:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.10.2019, 11:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.10.2019, 11:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь