Звернення № 7046

#7046 створено 28 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.256665007138, 24.657243489783
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

В РОБОТІ

Багаторічне звалище прошу прийняти міри

28.10.2019, 16:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 16:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця