Звернення № 7045

#7045 створено 28 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.253012197457, 24.663938283484
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

В РОБОТІ

Багаторічне звалище прошу прийняти міри

28.10.2019, 16:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 16:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.11.2019, 08:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

11.12.2019, 11:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Згідно інформації Ковельської районної державної адміністрації вказане сміттєзвалище не виявлено.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника