Звернення № 7044

#7044 створено 28 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.24522214876, 24.659475087683
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

ВИКОНАНО

Багаторічне звалище прошу прийняти міри

28.10.2019, 16:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 16:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.11.2019, 14:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.11.2019, 09:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

згідно інформації Ковельської міської ради сміттєзвалище за даними координатами не вияілено


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.12.2019, 10:47 Підтвердження виконання Заявником.

51.242860, 24.657029 перевірте ретельніше

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником