Звернення № 7043

#7043 створено 28 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.244631125695, 24.659131764929
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

В РОБОТІ

Багаторічне звалище прошу прийняти міри

28.10.2019, 16:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 16:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.11.2019, 12:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.11.2019, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

згідно інформації Ковельської міської ради, будуть вжиті всі необхідні заходи , щодо ліквідації даного сміттєзвалища


Документи:

Статус: Надано відповідь