Звернення № 7034

#7034 створено 28 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Зміївська, 60, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.875466, 36.29608
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Листопада 2019

ВИКОНАНО

стихійне сміттєзвалище в центрі селища

28.10.2019, 16:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.10.2019, 16:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2019, 09:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.11.2019, 09:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Харківської районної державної адміністрації Харківської області та Безлюдівської селищної ради Харківського району Харківської області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

09.11.2019, 13:03 Підтвердження виконання Заявником.

смітник прибрали, дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником