Звернення № 7021

#7021 створено 29 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Леніна, 57В, Калинівка, Київська обл., Україна, 08623
Координати сміттєзвалища: 50.223949187642, 30.233461204916
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Листопада 2019

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище неподалік багатоквартирного будинку.

29.10.2019, 11:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.10.2019, 11:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.10.2019, 12:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2019, 10:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.11.2019, 10:07 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником