Звернення № 7020

#7020 створено 29 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Леніна, 57В, Калинівка, Київська обл., Україна, 08623
Координати сміттєзвалища: 50.223621046246, 30.232858546078
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Листопада 2019

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище під вікнами житлового багатоквартирного будинку

29.10.2019, 11:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.10.2019, 11:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.10.2019, 12:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2019, 10:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.11.2019, 10:07 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником