Звернення № 7001

#7001 створено 21 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Сумська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.934636758184, 34.597182422876
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Листопада 2019

В РОБОТІ

Сміття викинуто у лісосмугу.

21.10.2019, 12:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.10.2019, 12:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.10.2019, 16:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.10.2019, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатом розгляду Вашого звернення від 21.10.2019 № 7001 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.934636758184, 34.597182422876 повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Степанівської селищної ради Сумського району зазначене у зверненні стихійне сміттєзвалище ліквідовано, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь