Звернення № 6996

#6996 створено 1 Листопада 2019

2

Небезпечні - Змішані

Адреса: Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.504831878307, 34.058616310358
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Грудня 2019

НЕ ВИКОНАНО

У зазначеній місцевості знаходиться стихийне сміттезвалище, місцезнаходження якого порушує вимоги Водного кодексу щодо дотримання вимог до ширини прибережних захистних смуг (стаття 88, ширина смуги - 25 м.), окрім цього на зазначеному звалищі продовж останніх декількох місяців відбувається тління та епізодичне загоряння смяття та рослинності навкруги, що також є джерелом забруднення. Дим від звалища отруює повітря як самого міста Вільногріськ, так і прилеглого селища - Вільних Хуторів. Окрім цього, навкруги зазначеного звалища є низка малих, які розповсюджені по краях доріг. По сукупності факторів питання звалища потребує негайного вирішення. Прошу посприяти якнайшвидкому усуненню цього стихийного звалища та очищенню прилеглих доріг.

01.11.2019, 16:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.11.2019, 16:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.11.2019, 16:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2019, 13:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Олексію Вячеславовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

09.12.2019, 21:50 Спростування виконання Заявником.

Факт надання земельної ділянки не значить що вона використовується за призначенням, щодо заходів з гасіння сміття - сам Вільногіський МВ ГУ ДСНС України зазначає, що якщо це полігон, то необхідно належним чином його облаштувати, в іншому випадку всі заходи будуть не ефективні та дуже затратні (в наявності лист - відповідь на запит міського депутата). У відповіді не зазначено жодних заходів по ліквідації зазначених у зверненні недоліків та загроз.

Статус: Відхилено Заявником