Звернення № 6994

#6994 створено 21 Жовтня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.572525, 29.956641
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Листопада 2019

В РОБОТІ

смітник посеред лісу й постійно поповнюється

21.10.2019, 12:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.10.2019, 12:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.10.2019, 16:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.11.2019, 10:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 21.10.2019 № У 44.4293.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Усікова С.В. від 20.10.2019 № 6994-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами : 50.572525, 29.956641 та повідомляє.
Листом від 11.11.2019 № 3-18-2322 Бородянська райдержадміністрація повідомила, що дана територія була обстежена і було виявлено стихійне сміттєзвалище.
На даний час стихійне сміттєзвалище ліквідоване, фото підтвердження додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника