Звернення № 6974

#6974 створено 18 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Полтавський Шлях, 84, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.987567, 36.20171
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2019

В РОБОТІ

Постоянная свалка, никто не убирает месяцами

18.10.2019, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2019, 09:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.10.2019, 17:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.10.2019, 17:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника