Звернення № 6956

#6956 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Карла Мікльоша, Львів, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.770154235345, 24.021390862763
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

НЕ ВИКОНАНО

Велике накопичення сміття й непотребу (можливо й будівельного) на вул. Карла Мікльоша біля Арени Львів.

16.10.2019, 16:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 16:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено