Звернення № 6944

#6944 створено 15 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.446666381093, 30.696673145831
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 14 Листопада 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище секонд-хенду

15.10.2019, 16:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.10.2019, 16:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено