Звернення № 6936

#6936 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н01, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.05361153008, 30.632777251303
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

Сміттєзвалище недалеко від вулиці Гагаріна в селі Григорівка Обухівського району вздовж бетонної дороги насипані побутові відходи. Роботи по впорядкуванню території не проводяться.
Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Проінформувати органи, до компетенції яких входить розгляд порушеного питання, проінформувати про здійснене ними оперативне реагування спрямоване на ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.

16.10.2019, 16:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.10.2019, 09:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.11.2019, 11:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.10.2019 № Б 37.4237.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бабака С.В. № 6936-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.05361153008, 30.632777251303 та повідомляє.
Листом від 01.11.2019 № 60/07-09/3180 Обухівська райдержадміністрація повідомила, що засмічені земельні ділянки знаходяться в межах населеного пункту с. Григорівка Обухівського району Київської області.
Враховуючи, що численні порушення чинного законодавства встановлені на території Григорівської сільської ради та мають неодноразовий характер без реагування, райдержадміністрація звернулася до Державної екологічної інспекції Столичного округу з проханням провести позаплановий захід перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства вищезазначеним органом місцевого самоврядування, відповідно до повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь