Звернення № 6931

#6931 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.374293, 30.628908
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

НЕ ВИКОНАНО

Добрий день! Прошу прибрати звалище і берег озера. Дякую!

16.10.2019, 16:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 16:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено