Звернення № 6930

#6930 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Житомирська, 91А, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13300
Координати сміттєзвалища: 49.911375, 28.587538
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

стихійне звалище

16.10.2019, 16:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 16:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2019, 12:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.10.2019, 12:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 6930 від 16.10.2019 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться за адресою: вул. Житомирська, 91-А, м. Бердичів, за наступними координатами: 49.911375, 28.587538 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.11.2019, 12:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 6930 від 16.10.2019 про стихійне сміттєзвалище яке знаходиться за адресою: вул. Житомирська, 91-А, м. Бердичів, за наступними координатами: 49.911375, 28.587538 та інформує.
Відповідно до листа Бердичівської міської ради від 07.11.2019 за № З-2620 вищезгадане сміттєзвалище будівельних відходів ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника