Звернення № 6925

#6925 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Тульчинська, 9Б, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.48547, 30.47927
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

ртутные лампы возде мусорника

16.10.2019, 17:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця